Tranehøj 5 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ikast - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ikast. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ikast er to interessante boliger netop blevet sat til salg: Tranehøj 5 og J P Jakobsens Vej 3. Begge boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere i byen.

Villaen på Tranehøj 5 fremstår med 205 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Ejendommen er placeret på en 1079 kvadratmeter stor grund, hvilket giver god udendørs plads. Udbudsprisen for denne bolig er 4.895.000 DKK.

På J P Jakobsens Vej 3 præsenteres en større villa med 300 kvadratmeter at boltre sig på. Denne bolig har hele 10 værelser og ligger på en grund på 1266 kvadratmeter. Udbudsprisen er 2.995.000 DKK, hvilket gør det til et interessant valg for dem, der søger mere plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga