3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ikast. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ikast er to nye villaer netop kommet til salg. Den første bolig på Park Alle 7 tilbyder et rummeligt hjem med et areal på 260 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Beliggende på en grund på 1094 kvadratmeter, står denne villa til en pris af 3.595.000 kr.
Den anden villa findes på Ternevej 84, og er lidt mindre med sine 149 kvadratmeter og 4 rum. Ejendommen ligger på en grund på 970 kvadratmeter og har en udbudspris på 2.495.000 kr.
Begge ejendomme giver potentielle købere mulighed for at finde deres næste hjem i Ikast, der matcher forskellige pladsbehov.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.