4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ikast. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ikast er en ny bolig på markedet villaen på Egelyst 51. Denne ejendom byder på 183 kvadratmeter fordelt over 5 rum. Med en udbudspris på 4.295.000 DKK befinder villaen sig på en grundstørrelse af 620 kvadratmeter.
En anden mulighed i Ikast er villaen på Overgårdsvej 57, som er en rummelig ejendom med 298 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Denne villa beror på en betydelig grundstørrelse af 4630 kvadratmeter og tilbydes for 4.095.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.